PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme p. Pavelkovi z Nivnice za  sponzorský dar - vybudování nové dlážděné plochy a chodníků na zahradě MŚ Květná.

Děkujeme tatínkovi Jožinka a Marečka Popelkových ze Strání za opravu židliček a zarámován obrazů.

PODĚKOVÁNÍ

Děti z MŠ Strání děkuji p. Grebíkovi za zmrzlinu, kterou dostaly ke Dni dětí.

PODĚKOVÁNÍ

Moc děkujeme tatínkovi Dominička Szöke za sladký sponzorský dar na OH, Hasičům za dopravu dětí do Květné, MIC Strání za plakátky a rodičům za aktivní pomoc při pořádání OH.

Také děkujeme mamince Adámka Adamíka za dort ke Dni dětí a za sladkosti na OH.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PODĚKOVÁNÍ

24.1.2017 navštívily děti MŠ Strání "Štrbákovec". Viděly místní kroj, různé předměty, které se dříve doma používaly a také, jak se kdysi šily boty. Velké poděkování p. Stanislavovi Popelkovi, p. Stanislavovi Knotkovi, p. Františkovi Jankových a p. Josefovi Zámečníkovi za příjemné a poučné dopoledne.

V tento den se děti z MŠ Květná byly podívat v místním domě DTJ. Nejdříve je p. Vlastik Škorec provedl turistickou ubytovnou. Děti od něj dostaly reflexní pásky pro lepší bezpečnost při turistice. Potom jsme se šli podívat do tělocvičny. Přivítal nás p. Jenda Popelka. On i jeho kamarádi umožnili dětem si vyzkoušet různé stroje na cvičení. Spolu s Evičkou Popelkovou si mohly děti zacvičit krátkou sestavičku.

Děkujeme moc Vlastíkovi Škorcovi, Jeníkovi Popelkovi, Evičce Popelkové, Ondrovi Popelkovi a Peťovi Veselému za milé přijetí a exkurzi v DTJ.

1.6. jsme oslavili Den dětí. Tento den byl pro děti o to příjemnější, když si mohly vychutnat zmrzlinu dle vlastního výběru. Tímto chceme poděkovat panu Pavlu  Grebíkovi za pozvání.

Děti z MŠ Strání

Mikulášská nadílka.

Ve středu 9.12.2015 navštívil obě školky Mikuláš s andělem a čertem.

Protože máme hodné děti, každé dostalo od Mikuláše balíček.

Za příspěvky na Mikuláše děkujeme:

mamince Lucinky Benešíkové

rodičům Anetky Bartákové

firmě VASTAP Strání

p. Martinovi Zámečníkovi

Děkujeme mamince Adámka Adamíka za výborný dort k začátku školního roku pro děti v MŠ Květná

Děkujeme rodičům Milánka Papaly za dřevěnné hračky a výtvarný materiál.

Děkujeme rodičům Broněčka Luzara, Aleška Půlpána, Tobiaska Janigy, Miriamky Otte a Nikolky Jančové za výtvarný materiál.

Děkujeme rodičům Michalky Dzurákové a Honzíka a Mariánky Knotkových za hračky do MŠ Strání.

Děkujeme tatínkovi Adélky Janovské za finanční dar.

Děkujeme tatínkům Aničky Miklášové a Pavlíka Žajgly za upevnění sítě na balóny ve třídě MŠ Strání.

Mamince Tomáška Zetky děkujeme za dar do MŠ Stríní - mixér.

Poděkování 2014-2015