VÝBĚR STRAVNÉHO

pro rodiče, kteří si vybrali formu úhrady v HOTOVOSTI , proběhne v pondělí 15.4. v MŠ STRÁNÍ.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY NA ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Ředitelka Mateřské školy Strání, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace  stanovuje termín zápisu k předškolnímu vzdělávání na  šk.r. 2024/25  podle § 34 školského zákona / běžný zápis na den 7. května v době od 8.30 – 16 hodin v obou pracovištích mateřských škol.

S sebou přineste vyplněnou přihlášku, podepsanou oběma zákonnými zástupci dítěte, potvrzenou lékařem o očkování dítěte. K ověření přineste rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce dítěte.

Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání

Směrnice - Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání

__________

CANISTERAPIE V MŠ - Z DŮVODU NEMOCI ZMĚNA TERMÍNU!

(z latinského canis, což znamená pes) je jedna z metod, která využívá pouto mezi lidmi a psy k pomoci v obtížných situacích. V mateřských školách se snaží budovat u dětí kladný vztah k přírodě a ke zvířatům.

MŠ STRÁNÍ-  v úterý 16.4. v 8.00 hod.- přiveďte prosím MRAVENEČKY do MŠ do 7.45 hod.

MŠ KVĚTNÁ- ve středu  17.4. v 9.00 hod.

_________

NABÍDKA KONZULTAČNÍCH HODIN V MŠ

Vážení rodiče,

nabízíme Vám možnost osobních konzultací týkající se Vašich dětí. V případě zájmu se můžete obrátit na třídní učitelky Vašeho dítěte a domluvit si termín a čas schůzky. Předmětem těchto schůzek může být např. školní zralost, informace o adaptačním období, rozvoj dítěte, aj.

hrjici-se-deti.jpg

Děti v MŠ potřebují:

Papuče-  s pevnou patou- ne crocsky nebo nazouváky

Pyžamo

Oblečení do třídy

Oblečení na pobyt venku  - které si mohou děti ušpinit

Hrníček (ne keramický nebo skleněný)

Ramínko- MŠ Strání

Náhradní oblečení  (spodní prádlo, tričko, tepláky, ponožky)

Polštářek na spaní

Pláštěnku/ gumáky, případně náhradní obuv vhodnou na zahradu nebo do lesa

PROSÍME VŠE PODEPSAT !

Na školní rok 2023/2024 je stanovena výše měsíční úplaty na 300,-.